Miami News

Tylko OPŁACALNE tematy! ZOBACZ CO WARTO LICYTOWAĆ! / OGLĘDZINY IAAI West Palm BeachKontynuujemy podróż przez Florydę w poszukiwaniu ciekawych aut na placach aukcyjnych. Tym razem zawitaliśmy na IAAI West Palm Beach. To jeden z najnowszych placów IAAI w Ameryce, co widać i czuć!

Na samym placu również mnóstwo nowości! Ot prześliczne Audi SQ8 z motorem 4.0 V8 – z uszkodzonym (przynajmniej teoretycznie) zawieszeniem pneumatycznym, ale za to ze statusem Run&Drive. Sprawdziliśmy, czy auto może poruszać się o własnych siłach i co tak naprawdę mu dolega.

W materiale także świetnie wyposażone Dodge – Charger V6 i Challenger Scat Pack „spod lady”, Mercedes GLB 35 AMG na niską akcyzę, łaciaty Charger Scat Pack Widebody, prokradzieżowe Audi RS5 Sportback czy świeżutkie Infinity QX55… które chętnie dla Was naprawimy!

Pokażemy też elektryczną i bezwypadkową Teslę 3, która dość niespodziewanie trafiła na plac aukcyjny. Grzegorz pokusił się o ciekawy test przestrzeni bagażowej…

Część samochodów z odcinka nie ma jeszcze daty licytacji, a więc możecie śmiało przymierzyć się do zakupu. Chętnie pomożemy z licytacją i importem, tym bardziej, że mamy w zanadrzu dodatkową dokumentację foto i wideo podesłaną przez Adama i Grzegorza z USA.

Tutaj znajdziecie WSZYSTKIE AKTUALNE PROPOZYCJE AUT DO LICYTACJI:
👉

Jeśli zainteresował was któryś samochód, koniecznie odezwijcie się do nas! Po dokładnym sprawdzeniu dokumentów, historii szkodowej i serwisowej, chętnie podejdziemy do licytacji najbardziej wartościowych sztuk!

Tymczasem dobrego seansu!

#iaa #iaai #salvage #tesla #mercedes #glb ##dodge #charger #challenger #v6 #v8 #scatpack #sxt #audi #quattro #sq8 #rs5 #infinity #qx #autazusa #autodiscover

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: [email protected]
🌐 WWW:
📲 INSTAGRAM Autodiscover:
📲 INSTAGRAM Adama:
📲 TIKTOK Autodiscover:
🤝 Współpraca: [email protected]
👍🏻 Subskrybuj kanał:
————

Original video published at https://www.youtube.com/watch?v=DfnIwsq09HA